کلینیک تخصصی دندانپزشکی سلامت با قدمت پنج ساله با پروانه بهره برداری به شماره 548/1391/ب/ش مورخ 1391.05.07 با حضور کادر مجرب اعم از دندانپزشکان متخصص و جراح که از اساتید بنام دانشگاه های علوم پزشکی کشوری می باشند.

ما و همکارانمان در این مجموعه همواره در کنار ارائه باکیفیت ترین خدمات و مرغوبترین مواد دندانپزشکی و همچنین هزینه های قابل قبول و متناسب با شرایط مراجعه کنندگان محترم، خودمان را ملزم به رعایت اصول و اخلاق پزشکی در محیطی آرام و دور از استرس می دانیم.

کلینیک سلامت با بخشهای تخصصی اندو ، ارتودنسی ، ایمپلنت ، لمینت ، جرم گیری دندان ، سفید کردن (بلینچینگ) ،پروتز ، پریو ، اطفال ، ترمیمی و زیبایی توسط متخصصین و وسایل تخصصی به صورت کامل و فراتر از دندان در بخش فک و صورت هم آماده خدمات رسانی به ارباب رجوعان می باشد.

به همراه کادر پرستاری با سابقه و دوره دیده در محیطی بسیار آرام و دل پذیر به تفکیک بخشهای مختلف با بیش از 7500 پرونده مراجعین محترم ،کلینیک آماده خدمت رسانی به ارباب رجوع می باشد.

در بخش ایمپلنت این مجموعه با سابقه انجام حدود 100 واحد در ماه و تنوع محصولات ارائه شده به بیمار، تمام خدمات انجام شده در این مجموعه دارای گارانتی می باشند و در کل این مجموعه در انجام خدمات دندانپزشکی پاسخگوی همه ی خدمت ها می باشد .

بازدیدها: 2321

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *