عضویت

در کلینیک دندانپزشکی سلامت

info@salamatdc.ir

14- 021-22870212

لبخند هالیوودی

لبخند هالیوودی

برای رسیدن به لبخند هالیوودی و شیک ممکن است تغییراتی در فرم لثه، طول دندان، فاصله و برجستگی دندان ها ایجاد شود تا در نهایت لبخندی زیبا حاصل شود.

در واقع رابطه مستقیمی بین اجزای صورت، اندازه ها و رنگ و شکل آنها در ترکیب با یکدیگر وجود دارد که رعایت تناسب این روابط چهره را خواستنی و دوست داشتنی می کند.

باید بدانید که داشتن دندان هایی سالم و زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود و همچنین کمک می کند تا لبخندی زیباتر داشته باشید.

انواع روش های ایجاد لبخند هالیوودی

باندینگ دندان:

باندینگ دندان یک روش دندانپزشکی مطمئن و بی خطر می باشد که برای دندان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که ترک خورده و یا تغییر رنگ داده است. همچنین از این روش میتوان برای حذف فضاهای خالی بین دندان ها و نیز تغییر اندازه یا شکل دندان استفاده کرد. در باندینگ دندان از بهترین رنگی که با دندان مطابقت دارد برای تغییر رنگ دندان استفاده می شود.

ونیر پرسلاین یا لمینیت دندان :

لمینیت دندان ها یکی از گام هایی است که برای داشتن لبخند هالیوودی می توانید طی کنید.
لمینیت دندان یک نوع روکش محسوب می شود بر روی دندان ها قرار می گیرد و به این ترتیب مشکلات ظاهری آنها همچون خراشیدگی، کجی، و تغییر رنگ را پنهان می کند. فقط در طول دو جلسه درمانی، لمینیت دندان می تواند به شما یک لبخند حیرت انگیز هدیه دهد.

روکش دندان :

روکش دندان که به عنوان یک روش ترمیم سریع دندان های آسیب دیده در بین دندانپزشکان شناخته شده است. این روکش از جنس سرامیک با دوام می باشد مطابق با رنگ طبیعی دندان ها انتخاب می شود و هیچگونه آسیبی را نیز به دندان ها وارد نمی کند.

بازدیدها: 105

دیدگاه خود را بنویسید